اهمیت گارانتی محصولات
1400 خرداد 05 اهمیت گارانتی محصولات

اهمیت گارانتی محصولات روشنایی

ضمانتی که بر سر کیفیت و بازدهی کالا میان فروشنده و خریدار برقرار است را گارانتی می گویند. بر این اساس در جامعه امروزی استفاده از گارانتی باعث شده تا خریداران با خیال راحت تر خرید و به سمت محصولاتی سوق پیدا کنند که ضمانت آنها شامل موارد بیشتر و سابقه خوبی در این زمینه داشته باشند
مواردی که ضمانت کالا آنرا در بر می گیرد می توان به مواردی مانند بازدهی کالا با کیفیت و راندمان استاندارد اشاره نمود و مواردی که ضمانت کالا را ابطال می کند بسته به نوع کالا متفاوت است البته مدت زمان عمر مفید کالا بسته به موارد متعددی در نظر گرفته می شود که در طول مدت گارانتی تاثیرگذار است.
مدت ضمانت می تواد از ابتدای خرید تا فقط یک هفته پس از آن در نظر گرفته شده باشد یا اینکه کالا آنقدر گارانتی داشته باشد تا خراب نشود اما از رده خارج شود.

 تفاوت گارانتی و وارانتی چیست و چگونه درنظر گرفته خواهد شد!

 اصل تفاوت گارانتی و وارانتی در این است که تاکید وارانتی بیشتر بر روی صحت عملکرد کالا و خدمات پس از فروش آن است اما گارانتی می گوید من ضمانت میکنم این کالا تحت این شرایط اینگونه و این مدت کار می کند اگر نکرد پای من! در موضوع تفاوت گارانتی و وارانتی، گارانتی بیشتر به ضمانت شباهت دارد بعضا امکان تعویض کالا با نمونه جایگزین وجود دارد اما وارانتی بیشتر خیال شما را راحت می کند که کسی هست دستگاه را تعمیر کند اگرچه مدت زمان وارانتی از گارانتی بیشتر است. برای محصولات دارای گارانتی احتمال تعویض بیشتر است اما وارانتی بیشتر روی تعمیر متمرکز است وارانتی را ما با عنوان خدمات پس از فروش نیز می شناسیم تفاوت گارانتی و وارانتی از نظر زمان هم قابل توجه است زیرا معمولا مدت زمان وارانتی بیشتر است. اگر بخواهیم تفاوت گارانتی و وارانتی را در نظر بگیریم گارانتی نسبت به وارانتی برتری دارد از طرفی شرکت های ضمانت کننده کالا عمدتا نمایندگی هستند پس می توانند خدمات پس از فروش کالا را هم پشتیبانی کنند.

گروه تولیدی پاورلایت
با داشتن نیروی متعهد و مجرب در زمینه تولید والواشر با اطمینان دوسال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش را برای محصول خود دارد تا خریداران با آرامش خاطر خرید خود را انجام داده و نگرانی بابت خرابی محصول نداشته باشند.

برچسب ها