اعتماد سازندگان صنعت ساختمان به محصولات پاورلایت
1400 اردیبهشت 11 اعتماد سازندگان صنعت ساختمان به محصولات پاورلایت

امروزه انواع سایز های وال واشر پاور لایت به منظور روشنایی و نورپردازی نمای ساختمان ها،بدنه پل ها،بنا های تاریخی،المانهای شهری،تونل ها و انواع دیوارها به کار گرفته می شود.

مزایای استفاده از والواشر پاور لایت در نمای ساختمان توسط فعالین و سازندگان صنعت ساختمان

توان مصرفی کم: والواشر پاور لایت در مقایسه با دیگر لامپ‌ها قیمت مناسب تری دارد. بنابراین استفاده از والواشر برای نورپردازی نمای ساختمان نسبت به دیگر لامپ‌های موجود، به صرفه تر است. همچنین والواشرهای تولیدی پاور لایت انرژی کمتری در مقایسه با دیگر لامپ‌های فلورسنت، رشته ای وهالوژن مصرف می‌کنند.همچنین زاویه و مقدار نور والواشر را می‌توان تغییر داد.

طول عمر بالا: لامپ‌های والواشر پاور لایت به دلیل شکل طولی و بدنه جنس آلومینیوم در مقایسه با سایر لامپ‌ها دارای انتقال حرارت موثرتر و طول عمر بالاتری هستند و همین ویژگی باعث ارجحیت این لامپ‌ها برای استفاده در نمای ساختمان‌ها شده است.

انعطاف‌پذیری بالا در توان، اندازه و روشنایی والواشر ها: والواشرهای پاور لایت توانایی تابش نور و وسعت نور زیاد، پخش یکنواخت نور از لحاظ شدت نور خروجی هستند. این ویژگی باعث می‌شود از تعداد لامپ کمتری در نمای ساختمان استفاده شود. بنابراین در هزینه ، تعمیر و نگهداری صرفه‌جویی می‌شود.

کنترل آسان: قابلیت استفاده از والواشر در زاویه‌های مختلف و ایجاد سایه روشن‌ها با استفاده از آن‌ها، قابلیت کنترل میزان و شدت نور، و استفاده از سیستم بی‌سیم و ریموت کنترل در این لامپ‌ها باعث آسان‌شدن کنترل والواشرهای پاور لایت شده‌ است.

کیفیت بالا: این لامپ ها دارای کیفیت و وضوح بسیار بالا و مطلوبی می باشند لذا برای نورپردازی نمای ساختمان مناسب‌تر هستند.

جنس والواشرها: والواشرهای تولیدی پاورلایت از جنس آلومینیوم مرغوب بوده به همین‌دلیل درمقابل نور خورشید و ماورا بنفش بسیار مقاوم است. والواشرها همچنین در برابر ضربه و گرد و غبار مقاومت بالایی دارند.

سایز مناسب: والواشر دارای حجم کم هستند بنابراین جاگیری آسانتری دارند و به‌هم ریختگی کمتری در محیط ایجاد می‌کنند.

اندازه‌های مختلف: والواشرهای پاورلایت را می‌توان با توجه به سفارش مشتری و کاربرد آن در اندازه‌های مختلف تولید کرد.

قابلیت کنترل نور: والواشرهای پاور لایت دارای سیستم کنترل رنگ نور است و می‌توان به راحتی رنگ‌ آن را تغییر داد.

قابلیت به کارگیری در سیستم‌های نورپردازی هوشمند DMX

توانایی ایجاد نور با فوکوس : والواشرها با استفاده از لنز هدایت نور دارای فوکوس بالایی هستند.

میزان لومن و توان و نوری که از خود پخش میکنند در انواع والواشر‌ها متفاوت است.

برچسب ها