وال واشر 3 وات ال ای دی پاورلایت
1401 خرداد 25 وال واشر 3 وات ال ای دی پاورلایت

وال واشر 3 وات 15 سانتی متری :
وال واشر3 وات  LED نوعی از محصولات ال ای دی شرکت روشنایی پاورلایت می باشد که به صورت خطی طراحی شده است. کاربرد اصلی وال واشر ال ای دی ایجاد پرده نور به عرض های مختلف جهت نورپردازی نما و دیوارها می باشد.

 ویژگی های وال واشر :
چیپ های ال ای دی، درایورهای سوییچینگ با فیلترینگ و همچنین قاب آلومینیومی با IP65 ، دفع حرارت بسیاربالا باعث گردیده تا محصولی با کیفیت و ممتاز تولید گردد.


وال واشر3 وات 15 سانتی LED صنایع روشنایی پاورلایت در 8 رنگ :
 آفتابی ، مهتابی، انبه ای، سبز، بنفش، قرمز، آبی، رشد گیاه (فول اسپکتروم) و ترکیبی تولید می گردد و از گزینه های مناسب جهت تامین روشنایی و نورپردازی فضاهای خارجی می باشد.

کاربرد اصلی وال واشر :
کاربرد اصلی وال واشر در ایجاد روشنایی و نورپردازی بر روی دیوار ها، ایجاد پرده نور در انواع سطوح از جمله دیوارها، المان های شهری، پل ها، دیوار تقاطع های غیر هم سطح، طراحی داخلی، ورودی ها، نمای ساختمان ها، فضاهای عمومی شهری ، دیوارهای طولی، شیارهایی حداقل با عرض 20 سانتی متر برای ایجاد روشنایی با نورهای نامتقارن از دیگر کاربردهای آن می توان به وال واشر تخصصی رشد گیاه یا پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) برای گلخانه های بزرگ و حتی گلخانه های کوچک خانگی یا نصب 1 عدد روی گلدان اشاره نمود. از دیگر کاربرد های وال واشر می توان به ساخت انواع چراغ های خطی رنگی (مانند پرچم) اشاره کرد.

روشنایی به کار رفته در ساخت وال واشر ها، ال ای دی هستند. این ال ای دی ها دارای لنزی برای تنظیم زاویه تابش نور هستند که باعث می شود کنترل بیشتری بر روی شرایط نور پردازی وجود داشته باشد . با توجه به نیاز خود می توانید درجه آن را تنظیم کنید. LED های قرار گرفته به روی وال واشر ها می توانند به طور متراکم و با فاصله اندک از یکدیگر قرار گیرند که در این صورت نور بیشتر ارائه خواهند داد. اما همین وال واشر می تواند از ال ای دی های کمتری استفاده کند تا نور کمتری داشته باشد. این محصول در انواع تک رنگ و RGB تولید می شود، محصولات پاورلایت معمولا ضد آب بوده .

 شرکت روشنایی پاورلایت تولید کننده انواع وال واشر پروژکتور ال ای دی(LED) اس ام دی (SMD)سی او بی (COB) آی پد(IPAD) و پروژکتور رشد گیاه(فول اسپکتروم) ودارای 24 ماه گارانتی تعویض پس از فروش می باشد.

شرکت روشنایی پاورلایت از ابتدا کیفیت را سرلوحه کار قرار داده و رضایت مصرف کنندگان محصولات خود را در گرو کیفیت می داند و در این راه تلاش خود را بر بومی سازی نمونه های خارجی و برگرفتن تکنولوژی و ایده های خلاقانه متمرکز کرده است و با تکیه بر دانش محققان ایرانی در زمینه روشنایی و نورپردازی مشغول فعالیت می باشد و عمده توان خود را بر روی تولید المان ها و محصولات نورپردازی نما و محوطه متمرکز نموده است.

برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با مشخصات این محصول و مشاوره با کارشناسان شرکت صنایع روشنایی پاورلایت اینجا را کلیک و با شماره های 09900907005 و 02634533742 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها