وال واشر 4 وات 15 سانتی متری پاورلایت
1401 خرداد 28 وال واشر 4 وات 15 سانتی متری پاورلایت

وال واشر 4 وات 15 سانت LED پاور لایت

وال واشر یک المان نورپردازی نسبتا جدید و کاربردی است که از کنار هم قرار گرفتن چندین منبع نوری که به طور معمول led است ساخته می شود. این محصولات قابل استفاده به عنوان پروژکتورهای نما نیز هستند.
 در شرایطی که امکان استفاده از پروژکتور وجود نداشته باشد و همزمان نیاز به نور زیاد باشد، می توان از وال واشر استفاده کرد.
 ممکن است برای نورپردازی ساختمان ها فضای باریک و بلند داشته باشیم. در چنین شرایطی نمی توان از چندین پروژکتور به طور همزمان استفاده کرد چرا که علاوه بر کمبود فضا، تعدد پروژکتور ها در کنار هم، ظاهر نامناسبی ایجاد می کند.

 این محصول یک چراغ روشنایی ویژه است که به شکل خطی طراحی شده و قابلیت ارتباط با سیستم های نورپردازی رنگ متغیر را دارا می باشد و همچنین در ابعاد، اشکال و زوایای پخش نور متفاوت تولید می گردد. طراحی محاسبه شده و استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت، باعث افزایش طول عمر وال واشر می‌شود.

وال واشر 4 وات 15 سانتی متری پاورلایت از دیگر چراغ های خطی پاورلایت می باشد ، که به صورت ویژه جهت نور پردازی نمای خارجی ساختمان ها، بدنه پل ها، بناهای تاریخی و .. استفاده می گردد .
طراحی مهندسی و استفاده از قطعه های مرغوب، راز اصلی طول عمر در هر چراغ ال ای دی است. شرکت پاورلایت با بهره گیری از تجربیات خود در تولید انواع محصولات LED و با استفاده از دانش روز ، والواشر LED را تولید می کند.

ویژگی ها :
 وال واشر پاور لایت یکی از بهترین مارک وال واشر در بازار است که در ایران تولید می شود و به علت استفاده از بدنه فلزی با قابلیت خنک‌کنندگی بالا در تولید محصولات توانسته فروش خوبی را برای خود به ارمغان آورد.
یکی از مزیت های آن تحمل دمایی بالا از منفی 10 تا 50 درجه سانتی‌گراد است که به کاربر خدمات بهتری را ارائه می دهد. همچنین این محصول در برابر انواع نوسانات الکتریکی شبکه بسیار مقاوم است و می‌تواند اضافه بار را هم به خوبی تحمل کند.

 به همین دلیل بازده بالا، طول عمر بسیار بالا و منحصر به فرد بودن این محصول از دیگر مزایای چراغ نواری LED می باشد.
 * امکان تنظيم دقيق زاويه نصب چراغ توسط براکت نصب استيل.
 * قابليت دستيابي به بهترين منحني توزيع نور منطبق با پروژه نورپردازي يا روشنايي.
* طراحي ويژه جهت کاربردهاي روشنايي در محيط هاي خارجي و داخلي.
* تنوع در رنگ نور، زاويه تابش نور و ولتاژ تغذيه.
 * درجه حفاظت بالا و ضربه پذيري مناسب جهت کاربرد در محيط هاي خارجي.
 * طول عمر بالا به واسطه استفاده از LED Driver با تلفات حداقل و طراحي حرارتي مطلوب.
* بازده نوري بالا در راستاي کاهش هزينه هاي انرژي در پروژه هاي نورپردازي.
 * دستيابي به بهترين و جذاب ترين ترکيب رنگ و جلوه هاي نوري در سيستم رنگ متغير (RGB).

کاربرد اصلی وال واشر:
وال واشر ها از نظر نصب و اجرا ، یکی از آسان‌ترین تجهیزات نورپردازی می باشند. در حقیقت پس از پروژکتور ال ای دی ، آسان‌ترین گزینه، والواشر LED است. پس از طراحی نورپردازی نما و تولید سفارشی وال واشر های آن، نوبت به نصب در محل می رسد. هر کدام از این محصولات توسط پایه و با قابلیت تنظیم زاویه دارند و به راحتی به دیوار و سایر سطوح سیمانی و سنگی و.. نصب می گردد.

کاربرد اصلی وال واشر در ایجاد روشنایی و نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و ایجاد پرده نور در انواع سطوح از جمله دیوارها، پل ها نورپردازی نما ، نورپردازی دیوار ، نورپردازی ستون و سرستون ساختمان ها و پل ها ، رشد گیاه (فول اسپکتروم) می باشد، از دیگر کاربرد های وال واشر می توان به ساخت انواع چراغ های خطی رنگی (مانند پرچم) اشاره کرد.

این ال ای دی ها دارای لنزی برای تنظیم زاویه تابش نور هستند که باعث می شود کنترل بیشتری بر روی شرایط نور پردازی وجود داشته باشد و در زایای مختلف 5، 10، 30، 45، 60، 90، و120 درجه طبق سفارش مشتری تولید می گردد. LED های قرار گرفته به روی وال واشر ها می توانند به طور متراکم و با فاصله اندک از یکدیگر قرار گیرند که در این صورت نور بیشتر ارائه خواهند داد. اما همین وال واشر می تواند از ال ای دی های کمتری استفاده کند تا نور کمتری داشته باشد این محصول در انواع تک رنگ و RGB می باشند.


 شرکت روشنایی پاورلایت تولید کننده انواع وال واشر پروژکتور ال ای دی(LED) اس ام دی (SMD)سی او بی (COB) آی پد(IPAD) و پروژکتور رشد گیاه(فول اسپکتروم) ودارای 24 ماه گارانتی تعویض پس از فروش می باشد.

گروه مهندسی پاورلایت با هدف برطرف کردن نیاز داخلی کشور به محصولات روشنایی فعالیت خود را از سال1390 به همراه گروه متخصص و توانا در طراحی و تولید آغاز نمود. نیاز روز افزون صنعت جهانی به بهینه سازی مصرف انرژی این گروه مهندسی را برآن داشت تا با تولید تجهیزات روشنایی مبتنی بر فناوری LED و راندمان نوری بالا در جهت کاهش هزینه های مصرف انرژی قدم بردارد و عمده توان خود را بر روی تولید المان های نورپردازی متمرکز نموده است.

 برای آشنایی بیشتر با انواع وال واشر ال ای دی پاورلایت و مزیت های فنی و نورپردازی آن نسبت به سایر محصولات بازار ، به قسمت توضیحات محصول مراجعه کنید.

برچسب ها