وال واشر رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت
1401 آبان 23 وال واشر رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت

وال واشر (فول اسپکتروم) رشد گیاه پاورلایت

وال واشر رشد گیاه چیست؟
وال واشر رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت را به جرات می توان محبوب ترین محصول از سری چراغ های رشد گیاه دانست. این محصول با توان ایده آل خود بهترین گزینه برای پرورش گیاهان آپارتمانی است. وال واشر رشد گیاه پاورلایت کار را برای پرورش و نگهداری گیاهان آپارتمانی که فاقد نور یا نور کمی هستند آسان کرده است.

با ارائه دادن قسمت سودمند دامنه نور خورشید را به صورت نور غیر طبیعی منجر به رشد گیاه می‌گردند. همانطور که از این موضوع آگاه هستید، بعضی از گیاهان بدون اینکه به تابش مستقیم و همیشگی نور خورشید نیاز داشته باشند، به طور مفید رشد خواهند کرد، اما بعضی دیگر هم بدون دامنه نوری خورشید نمی‌توانند رشد کنند. به همین جهت در محیط‌هایی که گیاهان برای رشد قادر به دریافت نور کافی نیستند، بهترین راهکار این است که برای تهیه وال واشر رشد گیاه (فول اسپکتروم) اقدام نمایید؛ لازم به ذکر است که برای انتخاب مناسب‌ترین نوع این محصول باید متراژ، میزان نوری که گیاهان به آن نیاز دارند را مورد توجه قرار دهید. این کالا از ابعاد، سایز و طرح‌های گوناگونی برخوردار است و کاربران آن‌ها را براساس نوع گل و گیاه خریداری می‌کنند.

والواشر رشد گیاه پاورلایت توانایی این را دارد تا محیطی با هر ابعاد را برای هر نوع گیاهان آپارتمانی پوشش دهد. اگر به بناهای تاریخی، موزه‌ها و گالری‌ها سر زده باشد متوجه می‌شوید که در این مکان‌ها نیز کاربرد دارد. علاوه براین برای انجام نورپردازی آکواریوم نیز به کار گرفته می‌شود تا فضای داخلی آن زیبا و جذاب به نظر برسد؛ همچنین در جشن‌ها و اعیاد به منظور تزئینات و نورپردازی انواع مراسم‌ها هم قابل استفاده است.

مدل ها:
این محصول در طیف نوری بنفش ارائه می گردد که در طیف تخصصی تنها ال ای دی هایی با نانومترهای مخصوص رشد گیاه قرار گرفته، بدیهی است که طیف نوری تخصصی تاثیر بهتری روی گیاهان خواهد. با توجه به لنز متغیر این محصول در هنگام تولید حتما فاصله مکان نصب نور تا روی برگ های گیاه را هم درج نمایید.

شرکت روشنایی پاورلایت تولید کننده انواع وال واشر پروژکتور ال ای دی (LED) اس ام دی (SMD) سی او بی (COB) آی پد (IPAD) ، جت لایت و پروژکتور و وال واشر رشد گیاه ( فول اسپکتروم ) و دارای 24 ماه گارانتی تعویض پس از فروش می باشد.
گروه مهندسی پاورلایت با هدف برطرف کردن نیاز داخلی کشور فعالیت خود را از سال1390 به همراه گروه متخصص و توانا در طراحی و تولید آغاز نمود. نیاز روز افزون صنعت جهانی به بهینه سازی مصرف انرژی این گروه مهندسی را برآن داشت تا با تولید تجهیزات روشنایی مبتنی بر فناوری COB ، SMD و LED راندمان نوری بالا در جهت کاهش هزینه های مصرف انرژی قدم بردارد و عمده توان خود را بر روی تولید المان های نورپردازی متمرکز نموده است.
برای آشنایی بیشتر با انواع وال واشرپروژکتور و چراغ های رشد گیاه پاورلایت و مزیت های فنی و نورپردازی آن نسبت به سایر محصولات بازار، با شماره های 02634533742 و09900907005 تماس بگیرید.

برچسب ها