پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت
1401 آذر 12 پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت

پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت
با کوتاه شدن روزها، میزان نوری که گیاهان خانگی ما دریافت می کنند کاهش می یابد. به دلیل تکمیل سطح نور گیاهان خانگی در زمستان و یا مناطق کم نورمنزل و محل کار و غیره فروش پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) افزایش یافته و دوست داران گل و گیاه می‌توانند اطمینان حاصل کنند که گیاهان آن ها سرحال خواهند شد و رشد معمول خود را خواهند داشت، بنابراین بهترین گزینه برای پرورش گیاهان به صورت گلخانه ای استفاده از لامپهای LED است که نور آن همیشگی و قابل کنترله و بدلیل داشتن حرارت پایین موجب آفتاب سوختگی گیاهان نمی شود و شادابی و طراوت گیاه حفظ می شود.
 
منابع نوری که جهت رشد و نمو گیاهان استفاده می شود بصورت عمومی پروژکتور فول اسپکتروم نامیده می شود .پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) پاورلایت فواید زیادی برای روشنایی گلخانه و صنعت کشاورزی دارد و همچنین تولید بیشتر، رشد ریشه سریعتر، روند شکوفایی سریعتر، کنترل بیشتر روی رشد گیاه و استفاده اقتصادی از زمین کشاورزی و گلخانه ها از خوبیهای جالب توجه این تکنولوژی در صنعت نور دنیا است.
 
دو دلیل کلی برای نور مصنوعی وجود دارد، مهم ترین آن افزایش فتوسنتز گیاه است و مورد دیگر کنترل دوره روشنایی است. کنترل شدت نور از مواردی است که در رشد گیاه بسیار موثر است این لامپ های LED دارای طول عمر بسیار بالا و مصرف انرژی بسیار پایین می باشند.

پاورلایت دارای تخصص و تجربه کافی در ساخت ال ای دی فول اسپکتروم به رشد گیاه شما کمک می کند. نور مصنوعی مناسب برای گیاهان آپارتمانی منزل خود از پاورلایت بصورت کاملاً تخصصی دریافت کنید.

برای آشنایی بیشتر با انواع وال واشرپروژکتور و چراغ های رشد گیاه پاورلایت و مزیت های فنی و نورپردازی آن نسبت به سایر محصولات بازار، با شماره های 02634533742 و09900907005 تماس بگیرید.

برچسب ها