متریال پروژکتور و وال واشر پاورلایت :
1400 اسفند 18 متریال پروژکتور و وال واشر پاورلایت :

وال واشر و پروژکتور  ال ای دی پاورلایت توسط متخصصین حرفه ای این شرکت با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا و تعبیه متریال اولیه درجه یک مطابق برترین تکنولوژی های روز ساخته شده است، و همراه با دو سال ضمانت رسمی به بازار عرضه می گردد.


 نورپردازی یکی از کاربردی‌ترین متریال در ساختمان‌سازی و فضاسازی‌هاست. پیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا المان‌های نوین و کارآمدی تولید شود که می توان از آنها به پروژکتور و وال واشر اشاره کرد. پروژکتور و  والواشر پاورلایت در چند سال گذشته مورد توجه بسیاری از معماران و دیزاینرها قرار گرفته است و در محیط‌ های مختلفی به چشم می‌خورد، که ما در اینجا شما را با متریال درجه یک پروژکتور و وال واشرپاورلایت آشنا می سازیم .

بدنه :
یکی از مهمترین قسمتهای وال واشر و پروژکتور بدنه آن است. جنس و کیفیت متریال بدنه تعیین کننده خنک کنندگی و شدت مقاومت آن در برابر عوامل محیطی است . بدنه محصولات پاورلایت از آلیاژ آلومینیوم است که ال ای دی ها به گونه ای چیدمان می شوند که سطح زیرین آنها با این بدنه در تماس باشند. بدنه در ساختاروال واشر نقش هیت سینک را ایفا می کند. دلیل استفاده از متریال آلومینیوم این است که گرما را زود به خود گرفته و بسیار زود هم خنک می شود. وزن یکی از پارامترها ی بیان کننده کیفیت چراغ وال واشر است، چون هر چه وال واشر سبک تر باشد به این معنی است که آلیاژ کمتری برای ساخت بدنه آن استفاده شده است و در نتیجه سطح تماس کمتری با هوای پیرامون دارد، پس حرارت مدت زمان بیشتری در محصول مانده و در نتیجه سبب کاهش عمرقطعات می شود. اگر جنس بدنه کیفیت خوبی نداشته باشد به مرور زمان در مقابل عوامل محیطی آسیب دیده و دچار خردگی می گردد، همچنین برای انتقال حرارت ضریب کمتری خواهد داشت و در نتیجه به مرور زمان دچار افت نور می شوند. البته وزن بدنه و سطح تماس آن با هوا نیز یک عامل تعیین کننده در خنک کنندگی می باشد .

 درپوش :
یکی دیگر از قسمت‌های اصلی در فریم وال واشر، درپوش آن است. برای تولید این درپوش از روش تزریق پلاستیک استفاده می گردد که در آن از پلاستیک‌های مختلفی مانند ABS، پروپیلن و پلی کربنات استفاده می‌شود. این نوع درب‌ها کیفیت و قیمت مناسبی دارند، و از واشر های مخصوص آبندی از جنس سیلیکون یا PVC داخل آن استفاده می شود با استفاده از این واشرها می‌توان مقاومت وال واشر را در برابر عوامل محیطی افزایش داده و با خیال راحت آن‌ها را در محیط‌های بیرون نصب کرد.

پایه یا نگهدارنده :
مهمترین بخش در تعیین کیفیت تابش و تنظیم زاویه تابش می باشد و در صورت ضعف در طراحی، نصب به سختی صورت می گیرد .

ال ای دی (LED):
در ساختار وال واشر و پروژکتور، تعدادی ال ای دی پاور(Power-LED) معمولا با توان 1 وات به صورت خطی در یک یا دو ردیف قرارگرفته اند. دلیل استفاده نکردن از توان های بالاتر از 1 وات ال ای دی، ایجاد حرارت بیشتر است. در هر صورت برای مهار حرارت ایجاد شده از ال ای دی با هر توانی و در جهت افزایش طول عمر چراغ باید گرمای تولید شده را سینک کرد. اهمیت این قسمت از آن جهت است که بر روی توان مصرفی ، راندمان و از همه مهمتر شدت تابش نور تاثیرمستقیم دارد .

 چیپ :
 ابعاد چیپ و شرکت سازنده چیپ و همینطور توان نامی و توان واقعی ، جریان مصرفی ، ولتاژ کار و دمای کارکرد هم از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت LED می باشند.

 درایور :
 درایور هم یک مقوله حرارتی و از متریال های مهم یک وال واشر و پروژکتور است که انرژی الکتریکی دریافتی را با بهترین عملکرد برای ال ای دی فراهم می کند و کنترل و مدیریت جریان الکتریکی را بر عهده دارد. در واقع تثبیت کننده ولتاژ و جریان برق می باشد که وردی برق شهری و مدار را فیلتر کرده، و در مجموع ایزوله در مدار درایور است. شایان ذکر است که شرکت روشنایی پاور لایت به دلیل حساسیت بالای این قطعه در محصولات، این قطعه را برای اطمینان از عملکرد بهتر به صورت مجزا تولید می کند.

لنز :
 در ساختار وال واشر و پروژکتور در مقابل ال ای دی ها از لنز استفاده می شود. لنز نوری در حقیقت یک قطعه شفافی است که نور از یک سمت آن وارد شده و از سمت دیگر خارج می شود، این محصول مسیر حرکت پرتوهای نور را تغییر می دهد و موجب تمرکز یا از تمرکز خارج شدن نور می شود. لنزها دارای اشکال مختلفی هستند مثل محدب، تخت و… . دلیل استفاده کردن از لنز درساختار وال واشر و پروژکتور، پرتاب نور بیشتر توسط این محصول است. لنزهای به کار رفته دارای زوایای گوناگونی از 5 درجه تا 120 درجه می باشند. کیفیت لنز (شفافیت و عدم حباب) در چگونگی پرتاب نور تاثیر مستقیم دارد.

شیشه سکوریت :
 از قطعات دیگر شیشه سکوریت می باشد که به شیشه های گفته می‌شود که در عملیات ساخت آنها از فرایند گرمایی و حرارت بالایی استفاده می کنند و در مقابل شوک خنک کنندگی بالایی به آن وارد می‌کنند که در این روند تولید بهترین نوع محصول تولید می‌گردد. فرآیند تولید در کوره‌های مخصوص انجام می شود. در این روش ساخت از درجه حرارت بالایی استفاده می کنند که به ۱۲۰۰درجه فارنهایت می رسد و در مقابل شوک سرمای یک دفعه ای به شیشه وارد می کنند که باعث می شود مقاومت آن در برابر حرارت، باد و طوفان بالا برود و به عنوان یک عایق صوتی بهترین کارایی را دارد اگر این شیشه بشکند به قطعات خیلی ریزی تبدیل می شود که به کسی آسیبی وارد نمی کند .


 برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با محصولات و مشاوره با کارشناسان شرکت صنایع روشنایی پاورلایت اینجا را کلیک و با شماره های 09900907005 و 02634533742 تماس حاصل فرمایید.

پروژکتور،نورپردازی نما ،تولید کننده پروژکتور، قیمت پروژکتور ، پروژکتور 7 در 1، پروژکتور 10 وات COB ، پروژکتور 30 وات آیپد ipad ،پروژکتور30 وات COB IPAD ،پروژکتور 50 وات COB IPAD ،پروژکتور100 وات COB IPAD، پروژکتور 30 وات SMD IPAD ، پروژکتور 50 وات SMD IPAD ، پروژکتور 100 وات SMD IPAD ، پروژکتور 18 وات LED IPAD، پروژکتور 24 وات LED IPAD ،پروژکتور64 وات LED IPAD ،پروژکتور آیپد، انواع نورپردازی پروژکتور، بهترین مارک پروژکتور، پروژکتور چیست ، نور خطی , چراغ نما , پروژکتور نما , چراغ خطی , لامپ نمای ساختمان , لیست قیمت پروژکتور , شرکت پاورلایت، انواع پروژکتور نور پردازی، تولید کننده پروژکتور، پروژکتور ضد آب ، نمای داخلی،LED  کلوین دار، پروژکتور آیپد پاورلایت، پخش روشنایی، نورپردازی تابلو تبلیغاتی ، نورپردازی بیلبورد تبلیغاتی، محصولات روشنایی، نمای مدرن، نورپردازی ویلا ، نورپردازی محیط، نورپردازی شهری ، نما سازان ، نورپردازی نمای رومی، پروژکتور ال ای دی ، پروژکتور اس ام دی، پروژکتورال ای دی ، پروژکتور آیپد ، پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم)

برچسب ها