وال واشر 18 وات ال ای دی (LED) 75 ، 50 و 100 سانتی پاورلایت
1401 تیر 16 وال واشر 18 وات ال ای دی (LED)  75 ، 50 و 100 سانتی پاورلایت

 وال واشر LED نوعی از محصولات ال ای دی می باشد که یه صورت خطی طراحی شده است. کاربرد اصلی وال واشر ال ای دی ایجاد پرده نور به عرض های مختلف در کنار ستون ها و دیوارهای ساختمان، پل ها، نورپردازی المان های شهری و … جهت نورپردازی نما و دیوارها می باشد.پروژکتور و وال واشر ابتدا نور را متمرکز کرده و سپس با زاویه خاصی به جلو می تابانند.

تفاوت پروژکتور و وال واشر با سایر لامپ ها:
حالا تفاوت اصلی بین پروژکتور و وال واشر در این است که در پروژکتور کل نور ساطع شده از ال ای دی ها توسط یک رفلکتور یا عدسی متمرکز میشود ولی در وال واشر بر روی هر ال ای دی یک عدسی یا لنز مجزا قرار می گیرد و به این ترتیب علاوه بر جلوگیری از هدر رفت نور، نور با دقت بیشتری متمرکز و تابانده می شود. از این رو استفاده از وال واشر در نورپردازی باعث می شود که مرز بین نور های تابیده شده بر یک سطح به صورت دقیق تری مشخص باشد و نیز باعث می شود که نور دقیقه به همان محل یا نقطه مورد نظر بتابد.

 مشخصات فنی وال واشر نما پاورلایت :
وال واشر 18 وات پاورلایت دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم دایکاست که مقاومت زیادی در مقابل خوردگی و زنگ زدگی دارد و از بدنه به خوبی محافظت می کند. این وال واشر نمای ساختمان دارای درجه حفاظت IP65 است که از بدنه در مقابل آسیب های محیطی محافظت کرده و مانع از سوختگی لامپ آن می شود. این محصول در رده A انرژی قرار دارد که به دلیل بازدهی بالا و مصرف انرژی کم آن است و نوع لامپ بکار رفته در آن LED بوده که نوردهی یکنواخت و مطلوبی را داشته و این نور همراه با مصرف کم انرژی است.
 کاربرد اصلی وال واشر کاربرد اصلی وال واشر در ایجاد روشنایی و نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و ایجاد پرده نور در انواع سطوح از جمله دیوارها، پل ها و… است، از دیگر کاربرد های وال واشر می توان به ساخت انواع چراغ های خطی رنگی (مانند پرچم) اشاره کرد. نورپردازی نمای ساختمان ها، نورپردازی درختان و فضاهای سبز، نورپردازی حوضچه ها، نورپردازی آکواریوم ها نورپردازی سازه ها و مجسمه های شهری، و آبنما ها، نورپردازی ویترین مغازه ها و فروشگاه ها، نورپردازی تابلو ها و وسایل تزیینی.

 IP65 چیست؟
 وال واشر ها و پروژکتور های پاورلایت دارای استانداردهای جهانی برای نمایش میزان مقاومتشان دربرابر عوامل محیطی مانند آب و گرد و غبار هستند که به این استاندارد آی پی می گویند که به صورت اختصاری با IP نمایش داده می شود. در سمت راست IP دو عدد وجود دارد که عدد سمت راست نشانگر میزان مقاومت در برابر آب سمت چپ مقاومت در برابر گرد و غبار است. استاندارد IP65 استفاده زیادی را در میان پروژکتور ها و وال واشر های موجود در بازار را دارد.
به همین دلیل می تواند در مقابل ضربه، آلودگی، نفوذ آب ناشی از بارندگی، رطوبت هوا، حرارت ناشی از نور خوشید و دیگر عوامل آسیب زای محیطی صدمه نبیند پس سالها می توانید از آن در فضای باز و بیرون ساختمان با اطمینان خاطر استفاده کنید. با توجه به نصب لنز 45 درجه روی لامپ های این وال واشر نما می توانید از آن در نورپردازی نمای ساختمان با دیوار عریض استفاده کنید زیرا در نورپردازی نما هم به لحاظ زیبایی شناختی و هم به لحاظ اصول نورپردازی نباید نور تابیده شده از نمای ساختمان به داخل ساختمان یا محیط اطراف تجاوز کند.

طیف نوری:
وال واشر18 وات 50،75 و100 سانتی LED صنایع روشنایی پاورلایت  دارای  8 طیف نوری : آفتابی ، مهتابی، انبه ای، بنفش ، قرمز، آبی، سبز، رشد گیاه (فول اسپکتروم) و ترکیبی تولید می گردد و از گزینه های مناسب جهت تامین روشنایی و نورپردازی فضاهای خارجی می باشد.

 انواع وال واشر:
 وال واشر خطی ، وال واشر رشد گیاه یا وال واشر فول اسپکتروم ، وال واشر پرچمی ، وال واشر ترکیبی ، وال واشر نیم دایره ، وال واشر مولتی کالر، وال واشر فول کالر.

 شرکت روشنایی پاورلایت یکی از تولید کننده وال واشر با تکیه بر دانش متخصصان جوان ایرانی در زمینه روشنایی و نورپردازی مشغول فعالیت می باشد و عمده توان خود را بر روی تولید المانها و محصولات نورپردازی ابنیه و محوطه متمرکز نموده است .

شرکت روشنایی پاورلایت از ابتدا کیفیت را سرلوحه کار قرار داده و رضایت مصرف کنندگان محصولات خود را در گرو کیفیت می داند و در این راه تلاش خود را بر بومی سازی نمونه های خارجی و برگرفتن تکنولوژی و ایده های خلاقانه متمرکز نموده است.

شرکت روشنایی پاورلایت تولید کننده انواع وال واشر پروژکتور ال ای دی (LED) اس ام دی (SMD) سی او بی (COB) آی پد (IPAD) و پروژکتور رشد گیاه (فول اسپکتروم) و دارای 24 ماه گارانتی تعویض پس از فروش می باشد. برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با مشخصات این محصول و مشاوره با کارشناسان شرکت صنایع روشنایی پاورلایت با شماره های 09900907005 و 02634533742 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها